Yhteystiedot

By Ressun OPKH • • 30 Sep 2014

RESSUN OPKH 2016-2017

 

OPKH:n yleinen sähköposti:
opkhressu@gmail.com

 

Petteri Hirvonen

 

Puheenjohtaja

petterihirvonen1@gmail.com

0505733292

 

Miko Lepistö

11

1. Varapuheenjohtaja

miko.lepisto1@gmail.com

 

Saara Törmä

2. Varapuheenjohtaja, SLL-vastaava

saaramarjaanat@gmail.com

 

ABIT

 

Faisa Kahiye  

Vihreä lippu -vastaava

faisa.kahiye@gmail.com

 

Patrik Lamberg

8

Kampusvastaavaa, koppivastaava, blogi-, Pärskeet- ja kuvausvastaava, bilevastaava, IB-vastaava

patrik.lamberg@live.com

 

Alex Sanchezos

16

Tekniikkavastaava, blogi-, Pärskeet- ja kuvausvastaava, bilevastaava

alex.sanchezos@hotmail.com

 

Alex Souris

4

Rahastonhoitaja, IB-vastaava

aleksi.souris@hotmail.com

 

 

KAKKOSET

 

Atte Paananen

Koppivastaava

atte.paananen1903@gmail.com

 

Anne Salmela

IB-vastaava, lokerovastaava

salmela_am@yahoo.com

 

Niina Saaranen

5

Ruokalavastaava, tiedotusvastaava

niina.saaranen@gmail.com

 

Vilma Sironen

6

Tiedotusvastaava

vilma.sironen@gmail.com

 

Nona Wallasvaara

14

Sihteeri

nona.wallasvaara@live.fi

 

Elmer Werkman

18

Ruokalavastaava, kampusvastaava

werkman.elmer@gmail.com

 

 

YKKÖSET

 

Janina Juuvinmaa

13

Ruokalavastaava, blogi-, Pärskeet- ja kuvausvastaava, Vihreä lippu-vastaava

janina.juuvinmaa@gmail.com

 

Joel Kurhela

9

Kuulutusvastaava, tekniikkavastaava

joel.kurhela@gmail.com

 

Natalie Lingwood

3

IB-vastaava, kuulutusvastaava, ruokalavastaava

natalielingwood@gmail.com

 

Antti Louhivuori

2

Kuulutusvastaava, tekniikkavastaava

louhivuoriantti@gmail.com

 

Roosa Routarinne

SLL-vastaava

roosarou@gmail.com

 

Emma Tahvanainen

10

Lokerovastaava

emma.tahvanainen@unelmakoulu.fi

 

Essi Özkan

15

SLL-vastaava, koppivastaava, koulukuvausvastaava

essi.ozkan@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>